Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний»
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 141
Вчора: 254
Минулого тижня: 2442
Цього місяця: 8125
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327246


На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний»

На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний»

Життя триває і вимагає своєчасного прийняття важливих рішень. Загальна бібліотеки вишу-переселенця – навчальний, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький структурний підрозділ, який забезпечує літературою та інформацією освітньо-виховний та науковий процеси навчального закладу.

Оскільки в наш час система освіти спрямована на євроінтеграцію, то й бібліотечний фонд повинен бути на високому європейському рівні, тобто мати розгалужену систему доступу до інформації: бібліотеку з традиційними носіями, електронну бібліотеку та бібліотеку-онлайн. За всіма цими напрямками розвивається бібліотека нашого навчального закладу.

За власною ініціативою ректора інституту доктора наук з державного управління професора Віктора Бесчастного та підтримкою колективу розпочата та успішно ведеться робота щодо створення та наповнення бібліотечного фонду загальної бібліотеки. 2015 рік можна вважати новою сторінкою історії бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України.

Вишу є чим пишатися, над чим замислюватися та про що пам’ятати.

Оскільки Донецький юридичний інститут МВС України завжди користувався повагою серед вишів системи МВС, завжди простягав руку допомоги тим, хто її потребував, у скрутний час він також відчув підтримку перш за все від відомчих вищих навчальних закладів.

Одними з перших руку допомоги вишу-переселенцю простягли представники Департаменту кадрового забезпечення МВС України, які передали до фонду загальної бібліотеки інституту 2 000 примірників навчальної та наукової літератури та 20 одиниць комп’ютерної техніки. Понад 10 500 примірників – такий результат внеску у поповнення фонду вищих навчальних закладів, підпорядкованих МВС України.

54 тисячі примірників навчальної, наукової та методичної літератури різних галузей знань – такий результат маємо на сьогодні завдяки підтримці та дієвій допомозі колективів вищих навчальних закладів, державних установ та відомств, благодійних фордів, громадських організацій, провідних юристів-науковців, відомих вчених нашої держави, пересічних громадян, яким небайдужа доля вишу-переселенця.

Фахові видання, що є носіями актуальної інформації, постійно поповнюють фонд періодичних видань.

Сьогодення трансформує соціальну роль бібліотек у суспільстві. До традиційних функцій просвітницького та культурного характеру додаються функції інформаційних центрів.

За ініціативи керівництва навчального закладу було подане клопотання до керівництва міста Кривого Рогу щодо створення на базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України Інформаційного центру юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний». Мер міста Юрій Вілкул підтримав ініціативу керівництва інституту, дав схвальну відповідь на пропозицію відкриття Центру.

10 листопада 2017 року у приміщенні загальної бібліотеки відбулося урочисте відкриття Інфоцентру.

Презентував Центр перший проректор інституту доктор юридичних наук, старший науковий співробітник капітан поліції Єгор Назимко.

«Вважаю, що бібліотека має підґрунтя для повноцінного якісного функціонування Центру: фонд бібліотеки постійно поповнюється новою актуальною юридичною літературою; колекція видань багатомовна – ми маємо видання українською, білоруською, російською, німецькою, китайською та іншими мовами світу. Бібліотека може бути не тільки інформаційним, а й організаційним центром, майданчиком для проблемних дискусій, зустрічей» - зазначив Єгор Сергійович.

Серед основних завдань Центру – надання інформаційних послуг та можливості користуватися фондом бібліотеки як здобувачам вищої освіти, так і усім жителям міста Кривого Рогу. Робота Центру сприятиме співробітництву Донецького юридичного інституту МВС України з відділами освіти та науки, громадськими організаціями, бібліотеками міста.

Серед запрошених були присутні керівники бібліотек Кривого Рогу.

Приймак Ольга Дмитрівна представляла бібліотеку-філію №23 КЗК «Бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради, Шушняєва Наталія Володимирівна - делегат  колективу бібліотеки-філії №11, Островська Людмила Олександрівна – завідувач юнацького відділу КЗК «Бібліотека для дорослих» КМР.

Від гостей брала слово завідуюча бібліотекою-філією №3 Колосовська Віра Василівна. Віра Василівна побажала натхнення та процвітання інституту, наголосила на теплій гостинній атмосфері, що панувала на заході, та висловила надію на подальшу співпрацю між нашими установами.

В свою чергу перший проректор інституту Єгор Назимко подарував гостям книги авторства науковців інституту та подякував за увагу до нашого навчального закладу.

Участь у житті громади міста дасть нові знання і можливості. Досвід співпраці вишу-переселенця з мешканцями міста працюватиме на позитивний результат.

На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» 1 На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» 2
На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» 3 На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» 4
На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» 5 На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» 6
На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» 7 На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» 8
На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» 9 На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» 10

Колектив бібліотеки інституту

спільно з групою зав’язків з громадськістю

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval