Після закінчення школи перед усіма старшокласниками постає питання вибору майбутньої професії. На сьогодні,не зважаючи на різноманітність вищих юридичний навчальних закладів, Донецький юридичний інституту в системі МВС України є одним з пріоритетних навчальних закладів, в якому можна отримати якісну вищу юридичну освіту і здобути професію правоохоронця.

Задля підвищення іміджу навчального закладу, курсанти другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції провели зустріч з десятикласникамиКриворізької загальноосвітньої школи № 75.Під час зустрічі курсанти розповіли школярам про виш-переселенець, який другий рік поспіль проводить набір на навчання до лав Донецького юридичного інституту. Школярі з зацікавленням слухали інформацію про історію навчального закладу, про професію правоохоронця та їх обов’язки, про переваги та важливість здобуття вищої освіти,про курсантське життя, яке різноманітне та цікаве, адже крім фізичних навантажень та навчання, курсанти приймають активну участь і в спортивних, і в наукових, і в громадських, і в культурних заходах, організованих вишем.

Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на  День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 1Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на  День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 3

Невимушена обстановка, а також ті, які як ніхто інший розуміє старшокласників, оскільки самі щедекілька років тому назад були на їхньому місці – на порозі вибору майбутньої професії, надихнули школярів на навчання, на правильному виборі свого майбутнього життєвого шляху.

Тих, хто зацікавився курсантськимжиттям було запрошено на День відкритих дверей та до навчання у виші-переселенці – Донецькому юридичному інституті МВС України.

Відділ комунікації курсантського самоврядування ДЮІ

Дегтярьова Марія.

Фото: ВобленкоЄвгеній

Real time web analytics, Heat map tracking