Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Література від колег-освітян Запорізької державної інженерної академії
Новини за календарем
2018
Січень
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт41118251
Пт51219262
Сб61320273
НД71421284
Про інститут
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 245
Вчора: 417
Цього тижня: 1600
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 6567
Минулого місяця: 13922
Всього: 1187848


Література від колег-освітян Запорізької державної інженерної академії

Запорізька державна інженерна академія заснована у 1959 році Міністерством вищої та середньої освіти СРСР як вечірній факультет Дніпропетровського металургійного інституту. Пройшовши сходинками перетворень: вечірній факультет – філія – індустріальний інститут – державна інженерна академія, навчальний заклад сьогодні займає гідне місце серед вишів України та являє собою потужний науково-дослідний комплекс.

Очолює академію ректор Банах Віктор Андрійович, доктор технічних наук, професор. З точки зору Віктора Андрійовича сучасний виш не може динамічно розвиватися без повноцінно функціонуючої бібліотеки. Бібліотека академії працює на основі новітніх інформаційних технологій. Фонд бібліотеки разом з традиційно друкованими документами поповнюється підручниками нового покоління з використанням мультимедійних технологій та електронними версіями підручників.

Керівництво академії спільно з директором бібліотеки Семенюк Тетяною Костянтинівною винайшли можливість передати до фонду бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України 169 примірників літератури різних галузей знань.

Література від колег-освітян Запорізької державної інженерної академії

Завдяки цьому поповненню, розділи права книжкового фонду суттєво та якісно покращилися. Для користування надані підручники та навчальні посібники з правознавства за загальною редакцією В. В. Копєйчикова та А. М. Колодія, де розкрито історію виникнення держави та права, поняття держави, права, плавоутворення, правореалізації, законності й правопорядку, правомірної та протиправної поведінки, юридичної відповідальності. Розглянуто основи таких галузей права, як конституційне, трудове, цивільне тощо.

Підручник з трудового права авторства Ю. П. Дмитренка розрахований на здобувачів вищої освіти юридичних навчальних закладів.

«Право інтелектуальної власності» за редакцією доктора юридичних наук, професора, академіка АПрН України  - підручник , що слугуватиме надійним джерелом відповідних навчальній програмі знань не лише студентам, а й широкому колу читачів.

Відділ муніципального права поповнився підручниками, редукованими В.Ф. Погорілком та О.Ф. Фрицьким. У викладеному матеріалі значна увага приділяється територіальним громадам, представницьким органам місцевого самоврядування, міжнародним зв’язкам і стандартам у системі місцевого самоврядування та проблемам юридичної відповідальності суб’єктів муніципально-правових відносин.

У підручнику О. Х. Юлдашева «Міжнародне приватне право» висвітлено сучасний стан регулювання приватноправових відносин. Значну увагу приділено праву власності в міжнародному приватному праві міжнародним та національним правовим засадам у здійсненні інвестиційної діяльності , міжнародно-правовому регулюванню ринку цінних паперів та інші питання стосовно міжнародного приватного права.

Навчальний посібник «Психологія управління» за авторством В. Я. Брич та М. М. Корман сприятиме формуванню теоретичних і практичних знань з питань психології управління.

Розділ політології збагатився підручниками та навчальними посібниками таких авторів: П. П. Шляхтун, В. Г. Антоненко, В. Д. Бабкін, О. В. Бабкіна, С. Гелей, С. Рутар а ін.

Проводити наукові дослідження навчать підручники та посібники з методології наукових досліджень.

Дуже багато цікавої та корисної літератури передали до фонду загальної бібліотеки колеги Запорізької державної інженерної академії.

Щиро вдячні за порозуміння та небайдужість до долі вишу-переселенця. Тільки завдяки теплим стосункам, дружній підтримці та дієвій допомозі вдається вирішувати безліч питань, які щоденно виникають на шляху освітянської діяльності навчального закладу.

Запрошуємо наших читачів ознайомитися з новими надходженнями.

 

Колектив загальної бібліотеки

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval