Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.6%Ukraine Ukraine
4.8%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.9%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 185
Вчора: 277
Цього тижня: 185
Минулого тижня: 2742
Цього місяця: 10275
Минулого місяця: 16545
Всього: 1316790


Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині

Уже минуло більше місяця з того періоду, як 50 дівчат та хлопців, які вступили до Донецького юридичного інституту, навчаються у вищому навчальному закладі системи МВС України на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». За цей час курсанти подолали немало труднощів, але тим не менш, продовжують впевнено йти до своєї мрії – стати гідним поліцейським Національної поліції.

Тож, найактивніші курсанти нині діляться своїми враженнями від першого місяця навчання в інституті.

Ангеліна Ткач, курсант 107 навчального взводу: «Коли я прийшла в Донецький юридичний інститут, я хотіла отримати навички, які характерні для курсанта, стати сміливіше, витривалішою, більш дисциплінованою. Після місяця навчання і проживання в Донецькому юридичному інституті я отримала базові навички, які потрібні кожному курсантові. Окрім навчання, усім курсантам нашого курсу не доводиться сумувати. Регулярні спортивно-та культурно-масові заходи допомагають нам відволіктись від труднощів проходження служби, зібратися з думками і з новими силами та чистим розумом розпочати новий день. Також курсанти отримують корисну інформацію на психологічних тренінгах, від представників патрульної поліції. Курсанти стають сильнішими і б’ють свої рекорди не тільки у межах інституту, але й за його межами, приймаючи участь у міських заходах. А поруч з нами завжди керівництво курсу, яке піклується и створює сімейну атмосферу, але у той же час робить усе, аби в подальшому ми стали справжніми поліцейськими»

Дзедзицький Анатолій, курсант 106 навчального взводу: «Отже, перший місяць навчання триває у теплій атмосфері. Труднощі, що виникають, долаються командно. Перші наряди хоча й незвичні, але від того неймовірно цікаві. Нещодавно ми складали клятву курсанта Донецького юридичного інституту і це було надзвичайно хвилююче, адже з цього часу ми повинні гідно нести службу, сумлінно навчатися та зберігати і помножувати традиції нашого навчального закладу. Попереду складання Присяги поліцейського, до якої ми старанно готуємося, бо напевне знаємо, що ця подія – це визначна дата на життєвому шляху кожного з нас.»

Нестєров Вадим, курсант 107 навчального взводу: «Перед тим, як відправитися на табірні збори я неймовірно хвилювався, бо навіть не уявляв як зміниться моє життя. Новий колектив, нові друзі – це те, що я тут знайшов. І тепер, коли пройшов місяць з того дня, як я приїхав на проходження табірного збору, я розумію, що Донецький юридичний інститут став для мене справжньою родиною. Керівництво курсу в обличчі Солейка Валерія Анатолійовича, Пекарського Сергія Петровича, Клименка Станіслава Ігоровича роблять усе, аби ми долали всі перешкоди на шляху становлення нашої особистості, нас, як поліцейських. Уже зовсім скоро нам доведеться складати Присягу поліцейського і я зовсім не жалкую, що обрав для себе цю професію та Донецький юридичний інститут, в якому навчаються справжні патріоти.»

Балабан Валентина, курсант 106 навчального взводу: «Дуже швидко пролетів перший місяць перебування в інституті, кожен з нас знайшов себе та має реалізуватися в певній сфері. Кожен день ми зустрічаємося з новими труднощами, але впевнено просуваємося вперед. Будьте наполегливими, досягайте висот. Маленькими, але правильними кроками йдіть до своєї мети. Не бійтесь робити помилок. Помилятися не соромно, соромно не намагатися. Всі ми розуміємо, що перед нами велика кількість життєвих перешкод, але я впевнена, що ми їх сумлінно подолаємо.»

Сахно Наталія, курсант 107 навчального взводу: «Пройшло вже більше місяця з того моменту, як ми прибули до ДЮІ в м. Маріуполі. За цей час життя кожного з нас суттєво змінилося. Це і розпорядок дня, стиль життя, харчування і взагалі відношення до всього. З 1 вересня розпочалося навчання. Особисто для мене початок був складним, але на даний момент ми навчилися розподіляти свій час і робити все вчасно. Загалом навчання проходить на гарному рівні. Науково-педагогічний склад інституту дає чудові знання та корисні навички. Хотілося би відмітити таку дисципліну як вогнева підготовка. Для мене це дуже цікавий предмет, оскільки до цього часу я ніколи не цікавилася зброєю, не тримала її в руках. А завдяки викладачу – Віктору Євгеновичу Гурському я дізналася про зброю, яка стоїть на озброєнні в Національній поліції України. Навчання продовжується, ми пізнаємо перші аза і тому зараз, коли до складання Присяги поліцейського залишилося зовсім мало, я ніскільки не жалкую про свій вибір і впевнена в ньому.»

Охмуш Павло, курсант 106 навчального взводу: «Прибувши в Донецький юридичний інститут, я був вражений побаченим. На початку здавалося, що попереду лише складнощі, які буде дуже важко подолати. Але вже перший тиждень показав, що мої хвилювання були даремні. Новий колектив став сім’єю, нові обставини, у які я потрапив, стали повсякденністю. За будніми днями ми навіть не помічали, як спочатку нам вручили перші наші погони, а згодом – як дали Клятву курсанта Донецького юридичного інституту МВС України. І зараз, коли ми активно готуємося до прийняття Присяги поліцейського, кожен ладен зробити все, аби захід пройшов на найвищому рівні.»

Ревенко Олена, курсант 107 навчального взводу: «Зараз я з посмішкою згадую як ще місяць тому ми прибули на табірні збори. Тоді наші очі видавали страх і хвилювання, бо для кожного це був абсолютно новий досвід, який ні з чим не порівняєш. А вже зараз, коли пройдено, здається, не так вже й багато, розумієш – вступити до Донецького юридичного інституту було варто. Саме тут я знайшла для себе нових друзів, відкрила новий світ, почала маленькими, але впевненими кроками йти до мрії – стати поліцейським. Зараз ми активно готуємося до складання Присяги поліцейського і дуже хочеться, аби цей захід пройшов на такому ж високому рівні, як і вручення погонів, Клятва курсанта ДЮІ. Саме для цього ми тренуємося годинами, аби у жовтні побачити очі батьків, друзів, викладачів, які переповнені гордістю за нас!»

Пузань Катерина, курсант 106 навчального взводу: «Навчання у Донецькому юридичному інституті справляє на мене гарне враження. Слід зазначити, що тут приділяють велику увагу рівню навчання, спортивному та культурному житті курсу. Кожен тиждень проходять різні заходи, громадські роботи, заходи. Тобто науково-педагогічний склад та керівництво курсу дбають про курсантів, про розвиток їх особистості, вмінь, якостей. Звісно, доводиться докладати чимало зусиль: дотримання режиму, порядку, статутів інституту. Але про всі ці складнощі забуваєш, коли бачиш гарні результати та успіхи. Керівництво курсу, в обличчі Солейка Валерія Анатолійовича, Пекарського Сергія Петровича, Клименко Станіслав Ігоровича допомагає відволіктись від буденних проблем, влаштовуючи виходи до кінотеатру, міський парк. Можна сказати, що люди, які так піклуються про нас стали для нас сім’єю, за що їм і велике спасибі!»

Відерник Віктор, курсант 107 навчального взводу: «За час мого перебування в Донецькому юридичному інституті в мене накопичилось дуже багато вражень, які пізніше стануть яскравими спогадами. По-перше, мені запам’яталися мої чергування по курсу у складі добового наряду, які були тяжкими, але й водночас цікавими. Дуже запам’ятався наш перший вихід у місто, коли ми всім курсом пішли до кінотеатру, аби відпочити напередодні 1 вересня. Окрім того, я пам’ятаю наш візит до ГУНП в Донецькій області, куди ми їздили на святковий концерт до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Ще яскравим спогадом залишиться наша вечірня прогулянка на честь завершення табірного збору, з піснями і грою на гітарі. Перший парково-господарчий день, перша ранкова зарядка також запам’ятаються мені ще на довгі роки. Але хочеться зазначити, що найяскравіший спогад – це перші навчальні заняття. Зараз це вже звичайна справа, буденність та необхідність. Але ще 2 тижні тому це було незвичайністю. А все завдяки викладачам, які вміють зацікавити та викласти свій предмет так, аби на пари хотілося приходити знову й знову.»

Кобцов Роман, курсант 106 навчального взводу: «Уже минули наші перші навчальні тижні і хочеться сказати, що вони були напруженими, тяжкими, але надзвичайно цікавими. Зовсім нові дисципліни, нові викладачі, все здавалося незвичним. Але за активним проводженням вільного часу, корисним відпочинком ми навіть не помітили як пройшов цей час. Предмети вже не викликають таких складнощів, як в перші дні, а викладачі стали рідними. Окрім того, хотілося б зауважити, що курсанти прагнуть до розвитку та самореалізації і саме з цією ціллю кілька разів на тиждень проводяться спортивно-масові заходи, до яких залучаються не тільки курсанти, а й слухачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». Вже за декілька тижнів нам доведеться складати Присягу  поліцейського. Це хвилююча подія для кожного з нас. Але я впевнений, що ми з гідністю покажемо себе і будемо гордо, з честю носити високе звання поліцейського!»

Ось таким був перший місяць перебування в Донецькому юридичного інституту для наших курсантів. Ще нещодавно ми давали Клятву курсанта, а вже зовсім близько той день, коли ми складемо Присягу працівника поліції. І з гордістю можна сказати, що наші курсанти – це ті, хто буде впевнено йти до своєї мети, а вже за 4 роки поповнять лави поліції Донеччини та будуть гідно служити та захищати!

Саме тому пропонуємо переглянути і дані світлини у яких відобразилися перші кроку курсантів-першокурсників нашого інституту, які навчаються у славному місті Маріуполі. Проходження табірного збору, перші стройові кроки, вивчення статутних положень, участь у спортивно-масових та культурно-масових заходах, Клятва курсанта ДЮІ, зустріч з керівництвом поліції Донеччини, мером м. Маріуполя, народним депутатом України, активна співпраця з громадською організацією «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», перші іміджеві заходи, а головне активна життєва позиція, прагнення до освоєння поліцейської науки з захисту особистої та публічної безпеки, підготовка до урочистого складання Присяги поліцейського ось важливі етапи адаптації першокурсників до умов навчання у вищому навчальному закладі зі специфічними умовами навчання – Донецького юридичного інституту МВС України.

І це лише початок…..

Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 38
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 1 Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 5
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 3 Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 4
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 6
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 7
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 8 Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 9
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 10 Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 11
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 12 Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 13
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 13 Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 16
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 14
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 17 Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 18
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 19 Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 20
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 21
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 22
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 25
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині 27

Сергій Пекарський та Олександра Колєсова,

відділ комунікації курсантського самоврядування

1-го курсу ДЮІ, м. Маріуполь

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval