Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.1%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 32
Вчора: 553
Цього тижня: 2274
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 11556
Минулого місяця: 11714
Всього: 1205321


Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS

Питанню постійного вдосконалення та підвищення професійної майстерності, оволодіння сучасними методиками викладання дисциплін є одним з пріоритетних завдань, які стоять перед кожним викладачем вишу-переселенця.

З 18 по 22 вересня 2017 року у м. Києві на базі Міжнародного центру ізраїльського воєнізованого спорту відбулися навчання з курсу професійно-спортивної підготовки за базовим класом F, F+ під керівництвом шеф-інструктора ICIPS Israel Жана Ельзенгра.

У цьому заході, завдяки сприянню та дієвій допомозі від керівництва вишу, мав змогу прийняти участь старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Голик Володимир Анатолійович.

ICIРS в будь-якому регіоні світу – це перш за все унікальні програми з навичок антитерористичної підготовки та громадської безпеки, адаптовані для цивільних осіб у вигляді спорту для долучення широких верств населення.

Чому саме тренінг за версією ICIPS? В Ізраїлі один з найвищих рівнів державних програм щодо забезпечення громадської безпеки – це навчання цивільного населення країни навичкам самозахисту та самооборони в умовах протидії злочинності і терору (які постійно удосконалюються на підставі нового досвіду проведення спеціальних операцій та впровадження комплексних заходів). Програми тренінгів та підготовки побудовані на основі аналізу максимальної ефективності дій в умовах реальних загроз особистої та громадської безпеки населенню на тлі затяжного конфлікту, явищ тероризму, расової та релігійної нетерпимості, а також збройних злочинців. Побудова тренінгу ґрунтується на обліку фізіологічних показників і «інтуїтивної» поведінки людини в стресових умовах. Процес тренінгу передбачає досягнення в найкоротші терміни «автоматичних» дій реагування незалежно від їх початкового рівня моральної, фізичної та спеціальної підготовки, а також повсякденного громадянського роду діяльності і професії (це необхідна в Ізраїлі практика, де майже 70% потенціалу армії складається з підготовлених резервістів).

Дисципліни цього воєнізованого спорту покликані розвивати такі важливі аспекти громадської безпеки у цивільного населення, як: навички культури поводження зі зброєю та відповідальності його застосування; навички самооборони і самозахисту в умовах агресій сучасного світу; навички надання допомоги та сприяння громадським і державним інститутам у надзвичайних ситуаціях для захисту населення. Ну і, звичайно ж, розвивати фізичне та морально-психологічне здоров'я людей для збереження верховенства моральності і духовності в будь-якій критичній ситуації. Адже на думку полковника Гата: «Тільки сильний може дозволити собі бути добрим і милосердним» – фраза, яка стала девізом усіх, хто займається цим унікальним видом нового спорту, що стає по всьому світу носієм ідеології «Бусідо 21 століття» для професіоналів і ефективним засобом навчання протистояння агресіям сучасного світу для звичайних людей.

Голик Володимир Анатолійович, успішно пройшовши курс за програмою Міжнародного центру ізраїльського воєнізованого спорту, за підсумками якого отримав сертифікат та допуск до ведення інструкторської діяльності за даною програмою.

Безумовно, участь у таких заходах має неоціненне значення для підтримання власних навичок на високому професійному рівні та ознайомлення з актуальними сучасними методиками самооборони і самозахисту в умовах агресій.

Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 1 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 2
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 3 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 4
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 5 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 6
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 7 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 8
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 9

Кафедра спеціальних дисциплін

та фізичного виховання

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval