Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.6%Ukraine Ukraine
4.8%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.9%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 185
Вчора: 277
Цього тижня: 185
Минулого тижня: 2742
Цього місяця: 10275
Минулого місяця: 16545
Всього: 1316790


Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS

Питанню постійного вдосконалення та підвищення професійної майстерності, оволодіння сучасними методиками викладання дисциплін є одним з пріоритетних завдань, які стоять перед кожним викладачем вишу-переселенця.

З 18 по 22 вересня 2017 року у м. Києві на базі Міжнародного центру ізраїльського воєнізованого спорту відбулися навчання з курсу професійно-спортивної підготовки за базовим класом F, F+ під керівництвом шеф-інструктора ICIPS Israel Жана Ельзенгра.

У цьому заході, завдяки сприянню та дієвій допомозі від керівництва вишу, мав змогу прийняти участь старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Голик Володимир Анатолійович.

ICIРS в будь-якому регіоні світу – це перш за все унікальні програми з навичок антитерористичної підготовки та громадської безпеки, адаптовані для цивільних осіб у вигляді спорту для долучення широких верств населення.

Чому саме тренінг за версією ICIPS? В Ізраїлі один з найвищих рівнів державних програм щодо забезпечення громадської безпеки – це навчання цивільного населення країни навичкам самозахисту та самооборони в умовах протидії злочинності і терору (які постійно удосконалюються на підставі нового досвіду проведення спеціальних операцій та впровадження комплексних заходів). Програми тренінгів та підготовки побудовані на основі аналізу максимальної ефективності дій в умовах реальних загроз особистої та громадської безпеки населенню на тлі затяжного конфлікту, явищ тероризму, расової та релігійної нетерпимості, а також збройних злочинців. Побудова тренінгу ґрунтується на обліку фізіологічних показників і «інтуїтивної» поведінки людини в стресових умовах. Процес тренінгу передбачає досягнення в найкоротші терміни «автоматичних» дій реагування незалежно від їх початкового рівня моральної, фізичної та спеціальної підготовки, а також повсякденного громадянського роду діяльності і професії (це необхідна в Ізраїлі практика, де майже 70% потенціалу армії складається з підготовлених резервістів).

Дисципліни цього воєнізованого спорту покликані розвивати такі важливі аспекти громадської безпеки у цивільного населення, як: навички культури поводження зі зброєю та відповідальності його застосування; навички самооборони і самозахисту в умовах агресій сучасного світу; навички надання допомоги та сприяння громадським і державним інститутам у надзвичайних ситуаціях для захисту населення. Ну і, звичайно ж, розвивати фізичне та морально-психологічне здоров'я людей для збереження верховенства моральності і духовності в будь-якій критичній ситуації. Адже на думку полковника Гата: «Тільки сильний може дозволити собі бути добрим і милосердним» – фраза, яка стала девізом усіх, хто займається цим унікальним видом нового спорту, що стає по всьому світу носієм ідеології «Бусідо 21 століття» для професіоналів і ефективним засобом навчання протистояння агресіям сучасного світу для звичайних людей.

Голик Володимир Анатолійович, успішно пройшовши курс за програмою Міжнародного центру ізраїльського воєнізованого спорту, за підсумками якого отримав сертифікат та допуск до ведення інструкторської діяльності за даною програмою.

Безумовно, участь у таких заходах має неоціненне значення для підтримання власних навичок на високому професійному рівні та ознайомлення з актуальними сучасними методиками самооборони і самозахисту в умовах агресій.

Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 1 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 2
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 3 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 4
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 5 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 6
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 7 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 8
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 9

Кафедра спеціальних дисциплін

та фізичного виховання

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval