Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Перші кроки у дивосвіт «Наука» разом з кафедрою адміністративно-правових дисциплін
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.1%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 32
Вчора: 553
Цього тижня: 2274
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 11556
Минулого місяця: 11714
Всього: 1205321


Перші кроки у дивосвіт «Наука» разом з кафедрою адміністративно-правових дисциплін

Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою.
Альберт Ейнштейн


Перші кроки у дивосвіт «Наука» разом з кафедрою адміністративно-правових дисциплін

Реформування та перебудова поліції потребує не тільки реорганізації її структури, але й зміни системи дійсних орієнтацій та ставлення працівників до своєї службової діяльності. Виконання цього завдання неможливе без якісної підготовки спеціалістів, фахівців високого класу. Підготовка фахівців з високим рівнем професійної компетентності та особистісного розвитку, здатних до безперервного самовдосконалення, постійного поповнення й розширення спектру своїх знань і вмінь (тобто здатних навчатися впродовж усього життя) є одним із центральних завдань сучасної вищої освіти.

19 вересня 2017 року пройшло перше засідання науково-дослідного гуртка курсантів та студентів кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України.

Усім зацікавленим курсантам та студентам інституту керівник науково-дослідного гуртка Філіпенко Анастасія розповіла про мету його діяльності, завдання й особливості організації об’єднання. Доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін, на своєму, та на прикладі інших випускників Донецького юридичного інституту, показала можливості наукової перспективи навчання в ДЮІ, зокрема роз’яснення тих переваг, які надає заняття наукою студентам і курсантам.

Після чого було обрано старосту й секретаря гуртка, а також запропоновано всім присутнім приблизний перелік тематики наукових досліджень, в рамках теми наукової роботи кафедри. Розпочалася жвава дискусія: як, навіщо і подальші перспективи обраних напрямків. Дехто з найбільш досвідчених «на ниві науки» запропонував свою індивідуальну тему наукового дослідження.

Окрім керівника гуртка, на заході був присутній доцент кафедри, кандидат юридичних наук Тулінов Валентин Сергійович, який вже за короткий час познайомився з присутніми, на навчальних заняттях з фундаментальної дисципліни «Адміністративне право». Викладач запропонував, для тих, хто вже обрав напрями наукових досліджень, наукових керівників з числа науково-педагогічного складу кафедри.

Далі Анастасія Сергіївна зупинилась на алгоритмі написання різних видів наукових робіт: постановка проблеми, обрання наукової літератури й нормативних джерел для опрацювання, виділення актуальності й отриманих результатах.

Наприкінці засідання члени гуртка були ознайомлені з запрошеннями на наукові заходи кафедри, інших кафедр інституту й інших вишів України, які надійшли до наукового відділу інституту.

Засідання науково-дослідного гуртка викликало неабияку зацікавленість з боку курсантів та надихнуло їх на новаційні шляхи здобування нових знань. Тож побажаємо успіхів молодим ученим у своїх починаннях та чекаємо неперевершених результатів у науковій діяльності!

Перші кроки у дивосвіт «Наука» разом з кафедрою адміністративно-правових дисциплін 1 Перші кроки у дивосвіт «Наука» разом з кафедрою адміністративно-правових дисциплін 2
Перші кроки у дивосвіт «Наука» разом з кафедрою адміністративно-правових дисциплін 3 Перші кроки у дивосвіт «Наука» разом з кафедрою адміністративно-правових дисциплін 4
Перші кроки у дивосвіт «Наука» разом з кафедрою адміністративно-правових дисциплін 5 Перші кроки у дивосвіт «Наука» разом з кафедрою адміністративно-правових дисциплін 6

Кафедр адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval