Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини День фізичної культури та спорту у ДЮІ
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 47
Вчора: 605
Цього тижня: 652
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 8988
Минулого місяця: 13826
Всього: 1217536


День фізичної культури та спорту у ДЮІ

Щорічно у другу суботу вересня в нашій державі відзначається День фізичної культури і спорту України. Це дуже важливе свято, яке з'явивилося ще в 1994 році. Воно створене для того, щоб популяризувати спорт у нашій країні, і заради пропаганди здорового способу життя. Знаковою ця подія є і для колективу Донецького юридичного інституту МВС України.

09 вересня  2017 року викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання разом з командою спортсменів ДЮІ брали активну участь у спортивних заходах Металургійного, Центрально-міського та Саксаганського районах міста.

На стадіоні Криворізького національного університету (Металургійний район), відбулося спортивне свято, до програми якого входили: легкоатлетична естафета, змагання з волейболу, армспорту та перетягування канату. Всього в змаганнях взяли участь 12 команд та близько 100 учасників.

На урочистому відкритті спортсменів та всіх присутніх привітав голова  Металургійної районної у місті ради Шаповалов Г.А.. Кращі працівники галузі фізичної культури та спорту району були відзначені почесними грамотами голови Металургійної районної у місті Кривому Розі ради.

Серед нагороджених, доцент кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту МВС України, кандидат педагогічних наук Зубченко Л.В., слухач денної форми навчання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, майстер спорту України з гирьового спорту, старший лейтенант поліції Душкевич Є.В.

Спортивне свято почалося з показових виступів вихованців спортивних шкіл та секцій. Потім програма свята включала спортивні змагання з таких видів: змагання з армреслінгу, з волейболу, перетягування канату, легкоатлетична естафета.

День фізичної культури та спорту у ДЮІ  1 День фізичної культури та спорту у ДЮІ  3
День фізичної культури та спорту у ДЮІ  4 День фізичної культури та спорту у ДЮІ  5
День фізичної культури та спорту у ДЮІ  6 День фізичної культури та спорту у ДЮІ  7
День фізичної культури та спорту у ДЮІ  8 День фізичної культури та спорту у ДЮІ  9
День фізичної культури та спорту у ДЮІ  8 День фізичної культури та спорту у ДЮІ  9
День фізичної культури та спорту у ДЮІ  8 День фізичної культури та спорту у ДЮІ  9
День фізичної культури та спорту у ДЮІ  1 День фізичної культури та спорту у ДЮІ  3

Команда ДЮІ мала змогу показали фізичну вправність та витривалість у таких змаганнях, як: армреслінг та перетягування канату. Наші спортсмени продемонстрували свої сили на повну, про що свідчать результати. За підсумками змагань спортсмени – курсанти ІІ курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України посіли призові місця, отримавши медалі, грамоти й призові кубки. Треба відмітити рядового поліції Гончарова Святослава, який одержав перемогу у змаганнях з армреслінгу.

В парку Саксаганського (Саксаганський район) також пройшли урочисті заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту. Викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, МС з рукопашного бою Валівахін О.В. разом з командою спортсменів ДЮІ приймали активну участь в цих заходах.

В Центрально-міському районі відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню підтягувань та також приурочений до Дня фізичної культури та спорту, в якому активну участь взяли викладачі кафедри  спеціальних дисциплін та фізичного виховання Мердов С.П., Голик В.А. та Валівахін О.В., підтягнувшись у сумарній кількості аж 53 рази.

Проведення районних урочистостей, присвячених Дню фізичної культури та спорту стало яскравим прикладом залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом та перевірки їхньої фізичної підготовки.

Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту вдячні керівництву інституту та особисто ректорові Віктору Миколайовичу Бесчастному за дієву підтримку та надану можливість представляти наш виш-переселенець на спортивних змаганнях різного рівня.

Вітаємо усіх, хто любить і поважає спорт, розуміє важливість фізичної культури для бадьорості духа та працездатності людини, зі святом!

Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval