Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини День фізичної культури й спорту в Україні
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 46
Вчора: 605
Цього тижня: 651
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 8987
Минулого місяця: 13826
Всього: 1217535


День фізичної культури й спорту в Україні

За всіх часів, напевне, існували змагання людей у фізичній та інтелектуальній досконалості. Науковці стверджують, що первісні люди під час полювання змагалися в силі, спритності, витривалості. Стародавня Греція вважається родоначальницею фізичної культури та спорту й загалом олімпійського руху. Саме тут велика увага приділялася фізичному вихованню та змаганням, як складовій загальної культури, а фізична сила й відвага у грецьких містах-державах цінувалися надзвичайно високо, атлетів шанували й славили так само, як і філософів і поетів.

Нині дедалі більше людей займається фізичною культурою «для себе», поліпшуючи власне здоров’я та фізичний стан.

День фізичноїкультури та спорту України відзначається в другу субботу вересня. Впершеце свято відзначали в 1994 році, після виходу  відповідного указу Президента.

В Україні спорт знаходиться на високому рівні розвитку. З кінця 19 століття в країні поширився найпопулярніший на сьогоднішній день вид спорту — футбол.

Українські спортсмени ставали чемпіонами світу та Європи в різних дисциплінах. Крім того, спортсмени України були кістяком олімпійської збірної Радянського Союзу.

Легендою світового спорту став Сергій Бубка, який встановив 35 світових рекордів у стрибках з жердиною. До цих пір встановлений ним в 1994 році рекорд (6 м 14 см) ніким не побитий.

В цей день вся країна також згадує імена Олега Блохіна, Ірини Дерюгіної, Лариси Латиніної, Віталія та Володимира Кличків, Яни Клочкової, Ганни Безсонової, Жанни Пінтусевич та інших видатних спортсменів України всіх часів.

До цієї дати колектив загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України підготував книжкову виставку «Зі спортом по життю».

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області   1

Тут ви маєте можливість ознайомитися з працями членів курсантського наукового гуртка кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету з підготовки фахівців міліції громадської безпеки Харківського національного університету внутрішніх справ, з методичними рекомендаціями Донецького юридичного інституту щодо організації самоконтролю студентів з фізичного виховання, з методичними рекомендаціями зі спеціальної фізичної підготовки працівників ОВС, з методичними рекомендаціями, що розраховані на працівників ОВС, які користуються спецзасобом «тонфа» у процесі несення патрульної служби, а також у випадках необхідності його застосування під час припинення масових заворушень.

Цікавими будуть поради щодо правильного виконання вправ із обтяженнями; рекомендації присвячені питанням вивчення кидків, больових прийомів та утримань; детальний опис виконання прийомів для звільнення від захватів та обхватів; рекомендації з первинних основ навчання прикладному плаванню; комплекс вправ для розвитку силових здібностей курсантів з метою зміцнення їхнього здоров’я і підвищення рівня розвитку фізичних якостей у вільний час; опис техніки бігу по дистанції та перелік найбільш затребуваних спеціальних бігових вправ; особливості проведення занять по подоланню перешкод, опис елементів та послідовність подолання єдиної смуги перешкод.

У книзі авторів О.І. Тьорло, В.Р. Булачек «Спеціальна фізична підготовка працівників ОВС» викладено рекомендації, що мають допомогти працівникам ОВС, слухачам та курсантам у відпрацюванні типових і нетипових дій під час несення служби, пов’язаних із реальною або можливою загрозою життю. Посібник також включає в себе правове підґрунтя щодо застосування спеціальних засобів та засобів фізичного впливу під час припинення злочинів і правопорушень, затримання і доставляння правопорушників.

Із журнальних статей ви дізнаєтеся про звички, які перетворять ваше життя на краще завдяки…, а приходьте, та самі прочитайте завдяки чому!

Сподіваємось, що статті про спорт та здоровий спосіб життя теж вас зацікавлять.

Вітаємо всіх, хто працює та навчається в Донецькому юридичному інституті МВС України з Днем фізичної культури та спорту! Бажаємо міцного здоров’я, цілеспрямованості та стійкості! А у цьому вам допоможе СПОРТ!

 

Колектив загальної бібліотеки

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval