Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Сьогодні по всій планеті відзначають Міжнародний день солідарності журналістів
Новини за календарем
2018
Січень
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт41118251
Пт51219262
Сб61320273
НД71421284
Про інститут
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 245
Вчора: 417
Цього тижня: 1600
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 6567
Минулого місяця: 13922
Всього: 1187848


Сьогодні по всій планеті відзначають Міжнародний день солідарності журналістів

Міжнародний день солідарності журналістів був заснований у 1958 році в Бухаресті, за рішенням IV конгресу Міжнародної організації журналістів у пам'ять відомого чеського журналіста Юліуса Фучика, який трагічно загинув у Німеччині 8 вересня 1943 року. Юліус Фучік став відомий всьому світу своєю книгою «Репортаж з петлею на шиї», написаної ним у застінках празької в'язниці. Після його смерті книга була перекладена на 70 мов світу, а з 1958 року день смерті Фучика Юліуса став відзначатися як Міжнародний день солідарності журналістів.

 

За задумом депутатів конгресу, у цей день журналісти всіх країн і видань повинні демонструвати світові свою згуртованість, особливо в справі захисту своїх прав. У Міжнародний день солідарності журналістів в усьому світі проходять конференції, з'їзди, на які збираються журналісти з різних країн світу. Такі заходи проводяться з метою обміну досвідом та нагородження найбільш відзначилися і видатних фахівців за свою часом небезпечну працю у галузі журналістики.

Організацією засновані Міжнародна журналістська премія і Почесна медаль імені Юліуса Фучика, що присуджуються за прогресивну професійну діяльність, що сприяє збереженню миру і розвитку співробітництва та єдності журналістів.

Міжнародний день солідарності журналістів - свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя. Це свято людей, які своєю кропіткою працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки, виховання високих моральних якостей, розвивають глибокий дискурс щодо важливих проблем історії сьогодення та майбутнього, відстоюючи принципи справедливості, демократії та законності.

Сьогодні по всій планеті відзначають Міжнародний день солідарності журналістів  4

У Донецькому юридичному інституті за довгі роки його діяльності на теренах освіти і науки України склалися добрі партнерські стосунки із представниками засобів масової інформації всієї України, насамперед Донеччини, а з недавнього часу Дніпропетровщини та Криворіжжя. Події та заходи як наукові, так і громадські, культурні, які систематично відбуваються у нашому навчальному закладі, завжди викликали щирий інтерес у місцевих телекомпаній та газет, кореспонденти яких є частими гостями в інституті. Діяльність Донецького юридичного інституту неодноразово висвітлювалася завдяки налагодженій тісній співпраці з газетою Верховної ради України «Голос України», журналом Верховної Ради України «Віче», загальноукраїнською правовою газетою «Юридичний вісник», з газетами «Поліція Донеччини», «Закарпатський поліцейський», з місцевими газетами Кривого рогу «Пульс», «Червоний гірник» та «Домашняя газета», ТРК «Рудана», ТРК «Криворіжжя», телеканалом «Первый городской», сайтом Міністерства внутрішніх справ України, сайтом Донецької обласної ради, сайтом м. Кривий Ріг та «Первым Криворожским», сайтом Державної автомобільної інспекції в Дніпропетровській області, сайтом Громадської організації «Товариство учасників руху» та Координаційним центром переміщених ВНЗ, ГО «CISID» за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку «USAID».

Від імені всього колективу Донецького юридичноо інституту хочеться подякувати всім журналістам, хто присвятив своє життя становленню інформаційного простору  та продовжує щоденно працювати над його розвитком, удосконаленням. Ви продовжуєте кращі традиції вітчизняної і світової журналістики, несете правду про найважливіші події життя країни, суспільства, ризикуючи власним життям.

Мир і злагода в суспільстві – це і Ваша заслуга!

 

Шановні журналісти! У цей святковий день бажаємо Вам творчих успіхів та сил для пошуку істини, нехай робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками. Реалізації найсміливіших задумів, планів. Вдачі і творчого натхнення Вам!

Зі свого боку дружній колектив Донецького юридичного інституту на чолі з ректором, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним, завжди радий вас бачити у гостинних стінах нашого навчального закладу.

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ

за матеріалами електронних ЗМІ

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval