Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Державний науково-дослідний інститут передав до фонду загальної бібліотеки інституту наукові журнали та науково-практичний посібник
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 9
Вчора: 612
Цього тижня: 2389
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 10725
Минулого місяця: 14059
Всього: 1219273


Державний науково-дослідний інститут передав до фонду загальної бібліотеки інституту наукові журнали та науково-практичний посібник

Дружні стосунки з відомчими структурами Міністерства внутрішніх справ України є запорукою підтримки та дієвої допомоги вишу-переселенця.

Державний науково-дослідний інститут МВС України створено на базі Науково-дослідного інституту з проблем зі злочинністю Національної академії внутрішніх справ України, Науково-дослідного інституту спеціальної техніки МВС України, Державного науково-дослідного центру безпеки дорожнього руху та діяльності дорожньо-патрульної служби місцевої поліції та Центру моніторингу наукового забезпечення діяльності органів та підрозділів внутрішніх справ.

Державний науково-дослідний інститут передав до фонду загальної бібліотеки інституту наукові журнали та науково-практичний посібник   1

В рамках співпраці Донецького юридичного інституту МВС України та Державного науково-дослідного інституту МВС України до фонду загальної бібліотеки навчального закладу надійшли науково-практичні журнали та науково-практичний посібник.

Встановлення стану сп’яніння у водіїв транспортних засобів в Україні : наук.-практ. посіб. / Вербенський М.Г., Криволапчук В.О., Проценко Т.О. та ін. Київ, Харків, 2017. – 208с.

Упорядниками посібника виступають Вербенський Михайло Георгійович – доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, директор Департаменту аналітичної роботи та організації управління МВС України, Криволапчук Володимир Олексійович – доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України,  директор ДНДІ МВС України та Проценко Тарас Олександрович – доктор юридичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, перший заступник директора ДНДІ МВС України.

У науково-практичному посібнику висвітлено поняття та види сп’яніння (алкогольного, наркотичного та ін.) людини, його граничні критерії, проаналізовано технічні та процесуальні аспекти виявлення стану сп’яніння, зокрема у водіїв транспортних засобів. Наведено сучасні засоби та методи визначення стану сп’яніння людини, а також нормативно-правову базу України у сфері безпеки дорожнього руху в частині боротьби з правопорушеннями, пов’язаними з керуванням транспортними засобами у стані сп’яніння.

Наведено порівняльний аналіз на основі вивчення вітчизняного та зарубіжного досвіду тактико-технічних характеристик і функціональних можливостей спеціальних технічних засобів для виявлення стану сп’яніння людини. За результатами цього аналізу надано практичні рекомендації щодо ефективного застосування зазначених засобів, висвітлено більш поширені та перспективні їх зразки.

 

Державний науково-дослідний інститут передав до фонду загальної бібліотеки інституту наукові журнали та науково-практичний посібник   2

У посібнику акцентовано увагу на процесуальні аспекти виявлення стану сп’яніння людини, серед яких оформлення медичного огляду особи на стан сп’яніння, питання відбору біологічних зразків, зокрема й для лабораторних досліджень, з метою підтвердження результатів скринінгу, а також окремих особливостях державної реєстрації засобів вимірювальної техніки для виявлення стану сп’яніння людини.

Перший номер щоквартального науково-практичного журналу «Сучасна спеціальна техніка» розкриває питання систем та методів обробки інформації, створення новітніх спеціальних технічних засобів для правоохоронних органів, знайомить з криміналістичною технікою та методикою її використання, розповідає про спеціальні дослідження та розробки.

Державний науково-дослідний інститут передав до фонду загальної бібліотеки інституту наукові журнали та науково-практичний посібник   3

Черговий номер наукового журналу «Наука і правоохорона» розкриває наґальні питання адміністративного права і процесу, фінансового права і податкових відносин, кримінального права і кримінології, кримінального процесу, криміналістики, судової експертизи, прав людини, юридичної психології, конституційного права, міжнародних відносин, процесу реформування правоохоронних органів. Журнал «Наука і правоохорона» включено до Переліку наукових фахових видань України. Сім років поспіль журнал посідає призові місця в конкурсі на краще наукове періодичне видання в системі МВС України.

Зазначені примірники представлені для ознайомлення у читальній залі №1 загальної бібліотеки.

Колектив загальної бібліотеки

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval