Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Батьківський день для курсантів 1-го курсу інституту проведено у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 8
Вчора: 612
Цього тижня: 2388
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 10724
Минулого місяця: 14059
Всього: 1219272


Батьківський день для курсантів 1-го курсу інституту проведено у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»

У повсякденній діяльності, направленій на підвищення ефективності освітньо-виховного процесу з курсантами-першокурсниками використовуються різні форми та заходи. Одним з них є виховний вплив на курсантів їхніх батьків. Як зазначає ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний, у процесі адаптації курсантів-першокурсників важливим напрямом діяльності є співпраця з батьками, які сприяють формуванню психологічної готовності вчорашнього учня школи до складних умов формування особистості майбутнього правоохоронця у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які відносяться до сфери управління МВС України.

Саме тому 3 вересня у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України було проведено батьківський день для курсантів 1-го курсу. Захід відбувся по завершенню табірного збору та початку навчання у першому семестрі для курсантів 2017 року набору. Батьків, які бажали дізнатися про стан службової та навчальної дисципліни, відверто кажучи, зібралося чимало.

У актовому залі батьків зустріли фахівці інституту, які забезпечують навчання курсантів-першокурсників у м. Маріуполі, а саме: фахівець відділу організації служби Академії поліції Валерій Солейко, доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський та фахівець відділення планування навчального процесу навчально-методичного відділу Станіслав Клименко.

Батьківський день для курсантів 1-го курсу інституту проведено у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  6

Батьківський день для курсантів 1-го курсу інституту проведено у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  3

Батьківський день для курсантів 1-го курсу інституту проведено у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  4 Батьківський день для курсантів 1-го курсу інституту проведено у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  5
Батьківський день для курсантів 1-го курсу інституту проведено у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  1 Батьківський день для курсантів 1-го курсу інституту проведено у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  7

У виступах фахівців інституту була доведена інформація про стан адаптації курсантів під час табірного збору до умов навчання у вищому навчальному закладі зі специфічними умовами навчання та визначені пріоритети освітньо-виховної діяльності курсу у першому семестрі. Зазначено, що у цей період метою діяльності є визначення стійкої мотивації курсантів до оволодіння знаннями, вироблення якісних умінь та навиків для майбутньої професійної діяльності.

У свою чергу, батьки брали активну участь у проведенні заходу. Вони задавали питання, що стосуються організації освітньо-виховного процесу, проведення самостійної підготовки курсантів, культурно-масових та спортивних заходів тощо. Загалом, зустріч з батьками курсантів пройшла досить жваво. Після закінчення зустрічі кожен із батьків мав можливість поспілкуватися з фахівцями інституту індивідуально, що зробили більше половини присутніх. Окрім того безпосередньо курсанти мали можливість поспілкуватися з батьками, поділитися своїми враженнями. Так, зокрема батьки курсантів відзначили позитивні зміни: діти подорослішали, оволоділи навичками військової виправки.

Отже, під час заходу відбулося цікаве обговорення результатів табірного збору курсантів, а також батьки отримали вичерпну інформацію з організації освітньо-виховного процесу протягом першого навчального семестру. Науково-педагогічний та командно-адміністративний склад інституту, який забезпечує освітньо-виховну діяльність з курсантами на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України вдячні батькам курсантів за активну підтримку у процесі адаптації курсантів-першокурсників.

Сергій Пекарський, м. Маріуполь

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval