Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Курсантське самоврядування інституту запрацювало в м. Маріуполі
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.2%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.7%United States United States
3.1%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 799
Вчора: 1462
Цього тижня: 5554
Минулого тижня: 3983
Цього місяця: 10991
Минулого місяця: 12074
Всього: 1342626


Курсантське самоврядування інституту запрацювало в м. Маріуполі

Курсанти Донецького юридичного інституту роблять свої перші кроки в інститутському житті. 1 вересня першокурсниками ДЮІ МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» було проведено загальні збори з метою обрання активу курсу та формування органів  курсантського самоврядування.

Кожен з курсантів мав змогу висунути кандидатуру на пост голови самоврядування. Не обійшлося й без дискусій, у яких була знайдена «золота середина» та обрана активна, кмітлива та відповідальна дівчина – Валентина Балабан, яка поведе за собою дружній курсантський колектив ДЮІ у м. Маріуполі. До речі, ця курсантка вже не раз допомагала в організаційних моментах та брала на себе керівну роль.

Окрім того, знайшлося чимало бажаючих курсантів, які також захотіли проявити себе та долучитися до числа тих, хто з початком нового навчального року буде слідкувати за успішністю навчання, організовувати спортивне та культурно-масове дозвілля курсантів, а також господарську діяльність курсу.

Також, у цей же день було проведено перше засідання курсантського самоврядування за участю Валерія Солейка – фахівця відділу організації служби Маріупольського ЦППП «Академія поліції» та Сергія Пекарського – доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту. Валерій Солейко розповів активістам про наявний досвід діяльності органів курсантського самоврядування на факультеті підготовки фахівців для підрозділів безпеки дорожнього руху інституту. Своєю чергою, Сергій Пекарський розповів про напрями діяльності органів курсантського самоврядування факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції. Саме тому курсанти дізналися, що для нашого інституту традиційним є активна діяльність органів самоврядування.

Отже, курсантський актив було розбито на відділи: навчальний, господарчій, спортивний, культурно-масовий. Окрім того, враховуючи досвід роботи курсантів, активних учасників громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» у проведенні іміджевих заходів ГУНП в Донецькій області та їх висвітленні на офіційному сайті «Поліція Донеччини», був створений і відділ комунікації. Курсантська ініціатива знайшла підтримку у наставників – Валерія Солейка та Сергія Пекарського. Відділ комунікації, під керівництвом курсанта Олександри Колєсової, відтепер буде працювати зі всіма напрямами діяльності курсу у м. Маріуполь та висвітлювати кращі здобутки на офіційному сайті інституту.

Курсантське самоврядування інституту запрацювало в м. Маріуполі  1 Курсантське самоврядування інституту запрацювало в м. Маріуполі  3
Курсантське самоврядування інституту запрацювало в м. Маріуполі  5 Курсантське самоврядування інституту запрацювало в м. Маріуполі  4
Курсантське самоврядування інституту запрацювало в м. Маріуполі  6 Курсантське самоврядування інституту запрацювало в м. Маріуполі  7

Відразу курсанти почали ділитися своїми ідеями щодо забезпечення роботи курсантського самоврядування, аби кожен мав можливість діяти з користю для себе, інституту та суспільства. Було представлено багато цікавих, перспективних ідей та пропозицій, які наставники курсу підтримали. Організаційні заходи дали можливість для подальшого розвитку курсантського самоврядування в м. Маріуполі.

Отже, навчальний відділ, який очолила курсант Катерина Гузікова, буде слідкувати за успішністю курсантів, їх досягненнями у навчанні; господарчій, під керівництвом курсанта Катерини Пузань, ‑ забезпечуватиме вирішення господарських питань; спортивний, на чолі з курсантом Романом Кобцовим ‑ відповідатиме за спортивне життя молоді інституту, пропаганду здорового способу життя, фізичної культури та спорту; культурно-масовий відділ, під керівництвом Ангеліни Ткач, буде забезпечувати «відпочинок душею», а саме проводити заходи, направлені на духовне, патріотичне, моральне, правове виховання молоді тощо. Окрім того, за результатами першого семестру буде створено і науковий відділ курсантського самоврядування інституту у м. Маріуполі. Оскільки проведення наукових досліджень вимагає напрацювання умінь та навичок проведення теоретичного аналізу різних проблем, курсанти протягом семестру мають змогу проявити себе у науковому пошуці.

Отже, як зазначає ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний, кожен курсант, студент, слухач нашого інституту має можливість проявити свої здібності протягом всього навчання. А Донецький юридичний інститут МВС України забезпечить умови для всебічної діяльності органів самоврядування інституту.

Саме тому, формування курсантського самоврядування курсантів-першокурсників, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України – це перший прояв активної життєвої позиції, який сприяє залученню всіх курсантів до різних напрямів діяльності курсу та інституту на рідній Донеччині. Сподіваємося, що з цього моменту життя курсантів стане набагато цікавішим та яскравим.

Олександра Колєсова та Наталія Сахно, відділ комунікації

курсантського самоврядування 1 курсу

Сергій Пекарський, доцент кафедри ДПДМП,

ДЮІ,  м. Маріуполь

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval