Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Збірнику наукових праць «Вісник кримінологічної асоціації України» - 5 років
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 105
Вчора: 488
Минулого тижня: 3351
Цього місяця: 8966
Минулого місяця: 11066
Всього: 1202731


Збірнику наукових праць «Вісник кримінологічної асоціації України» - 5 років

Збірник наукових праць «Вісник кримінологічної асоціації України» видається з метою наукового забезпечення практичної діяльності органів внутрішніх справ, сприяння реалізації правоохоронними органами державної політики у сфері протидії злочинності, налагодження творчих зв’язків з міжнародними кримінологічними організаціями та вивчення досвіду їх роботи, здійснення кримінологічного прогнозування, а також розвитку вітчизняної кримінології.

Засновник видання – Харківський національний університет внутрішніх справ.

Збірник включено до Переліку наукових фахових видань України з юридичних наук.

Збірнику наукових праць «Вісник кримінологічної асоціації України» - 5 років

Основними завданнями видання є:

- оприлюднення основних результатів наукових досліджень у галузі кримінальної юстиції;

- узагальнення досвіду вирішення проблем боротьби зі злочинністю;

- удосконалення національного кримінального законодавства;

- висвітлення теоретичних і практичних проблем кримінального права та кримінології у світлі реформування кримінальної юстиції;

- сприяння формуванню в Україні системи кримінологічного моніторингу як постійно діючого інструменту збирання та узагальнення кримінологічної інформації.

Перша публікація номера – стаття ректора Харківського національного університету внутрішніх справ генерала поліції третього рангу, доктора юридичних наук, доцента Сокуренка Валерія Васильовича «Забезпечення публічної безпеки як системи».

У статті проаналізовано та виділено дві ключові цілі забезпечення публічної безпеки: охорона і захист громадян від загроз публічній безпеці. Визначено основні завдання забезпечення публічної безпеки.

Рубрику «Сучасні теоретичні та прикладні проблеми кримінології» відкриває робота  головного редактора Вісника, доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрН України, заслуженого юриста України, президента Кримінологічної асоціації України Бандурки Олександра Марковича в співавторстві з доктором юридичних наук, професором, заслуженим працівником освіти України Литвиновим Олексієм Миколайовичем «Соціально-правовий механізм протидії злочинності».

Стаття аналізує основні підходи до формування поняття «соціально-правовий механізм злочинності» і надає обґрунтування можливості його застосування у кримінологічних дослідженнях.

Розділ «Актуальні питання кримінально-виконавчого права» публікує статтю начальника Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, кандидата юридичних наук Крикушенка Олександра Георгійовича «Створення приватних установ виконання покарання у виді позбавлення волі: постановка проблеми».

У статті висвітлена проблема організації процесу виконання покарань крізь призму створення нового для нашої країни інституту приватних в’язниць. Акцентовано на тому, що потрібно вивчати міжнародні практики функціонування в’язничного бізнесу та його ефективність. Розглянуто історію розвитку ідеї приватних установ виконання покарань, позиції як прихильників, так і противників приватних в’язниць. Виявлено недоліки у їх діяльності, а також обґрунтовано думку щодо необхідності комплексного дослідження на предмет можливості та доцільності створення приватних в’язниць в Україні.

У рубриці «Трибуна молодих дослідників» опублікована стаття аспіранта Харківського національного університету внутрішніх справ Бикова Клима Геннадійовича «Зловживання владою або службовим становищем як спосіб вчинення корупційних злочинів та окремий склад злочину».

Розглядається питання щодо змісту й сутності зловживання владою або службовим становищем як способу вчинення корупційних злочинів.

Електронна копія збірника безоплатно розміщується у відкритому доступі на сайті Національної бібліотеки України імені В.І Вернадського Національної академії наук України у розділі «Наукова періодика України», а також на офіційному сайті видання (www.visnikkau.org).

Колектив загальної бібліотеки

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval