Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України, професора Віктора Миколайовича Бесчастного з 60-ою річницею з Дня заснування навчального закладу
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України, професора Віктора Миколайовича Бесчастного з 60-ою річницею з Дня заснування навчального закладу

Шановні колеги, слухачі та випускники Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України!

 

ректор Донецького юридичного інституту професор Віктор Бесчастний

Сьогодні, 17 червня, Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відзначає свою 60 річницю, адже цей навчальний заклад розпочав свою історію у далекому 1957 році з учбового пункту міліції, де проходили початкову підготовку майбутні працівники міліції.

Час не стоїть на місці, плине, змінюючи все довкола. За роки своєї плідної діяльності навчальний заклад підготував понад 60 тисяч правоохоронців та змінював неодноразово свою назву: Міжобласний учбовий пункт міліції УВС Сталінської області – Міжобласна школа молодшого та середнього начальницького складу міліції УВС Донецької області – Учбовий центр УВС Донецького  облвиконкому – Маріупольське училище професійної підготовки працівників міліції УМВС України в Донецькій області – Маріупольський навчальний центр підготовки поліцейських. В умовах сьогодення, де сучасне суспільство вимагає від звання поліцейського високої кваліфікованості та повної самовіддачі, перед кожним з нас стоїть завдання підготувати кадри нової генерації для Національної поліції, кадри, які крокують, випереджаючи час та події, попереджаючи і нейтралізуючи небезпеку, яка загрожує життю і здоров’ю, миру та спокою громадян Української держави.

Я щиро вірю, що маючи за плечима такий багаторічний досвід формування висококваліфікованого кадрового потенціалу захисників права і законності, зберігаючи і примножуючи свої славні традиції, ми спільними зусиллями, втілюючи інноваційні форми і методи у своїй освітній та науковій діяльності, сформуємо нову плеяду поліцейських України, для яких «Служити та захищати» - не просто гучний лозунг, а життєве кредо.

Шановні слухачі! Важливо, в період активних реформ, що закріплюють надійне місце України серед інших європейських країн, докорінно змінитися не лише ззовні, а й усією сутністю збагнути істинне призначення професії правоохоронця – «Безпека народу – найвища цінність», адже заслужений рівень довіри населення є основним критерієм оцінки ефективності усієї правоохоронної системи країни.

Цього святкового дня бажаю Вам, шановні викладачі, працівники, слухачі та майбутні випускники «Академії поліції», незламності духу та наснаги в реалізації трудових звершень і свіжих професійних ідей! Нехай Ваші відданість та професіоналізм принесуть мир і спокій народу України!

 

З повагою
ректор Донецького юридичного інституту,
професор Віктор Бесчастний

 
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval