Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Європейська інтеграція України
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 51
Вчора: 295
Цього тижня: 51
Минулого тижня: 2596
Цього місяця: 8330
Минулого місяця: 13731
Всього: 1327451


Європейська інтеграція України Друк

Вітаємо начальника Головного управляння Національної поліції в Чернівецькій області  полковника поліції Сергія Вікторовича Пілігріма з Днем народження!

Європейська інтеграція України відповідає життєвим інтересам українського народу, оскільки зміцнює безпеку держави та позитивно впливає на відносини України з іншими державами, підвищує рівень гарантій політичної незалежності України, сприяє зміцненню міжнародного авторитету України, створює передумови для повноцінної участі України в міжнародному розподілі праці та доступу до зовнішніх ринків, сприяє забезпеченню гарантій верховенства права, дотриманню прав людини, розвитку громадянського суспільства і демократії, побудові соціально орієнтованої ринкової економіки. Успішна реалізація державної політики європейської інтеграції можлива лише за умови її стабільної підтримки більшістю українського суспільства.

Для поліпшення обізнаності населення України щодо ЄС та роз'яснення переваг для українського суспільства реалізації цілей державної політики у сфері європейської інтеграції з 2004 по 2011 роки реалізовувалися Державні програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2004 – 2007 роки та на 2008 – 2011 роки. На виконання пункту 124.1 Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” триває розробка Концепції реалізації державної політики в сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з питань європейської інтеграції.

Завершення переговорного процесу між Україною та ЄС щодо укладення Угоди про асоціацію, включаючи створення зони вільної торгівлі, зумовлює необхідність продовження роботи з підвищення рівня поінформованості громадян про мету та зміст європейської інтеграції України, історію ЄС та функціонування його інституцій, стандарти життя в європейських державах, розвиток відносин між Україною та ЄС, а також його державами-членами.

У зв’язку із зазначеним, передбачається розроблення інформаційно-комунікаційної стратегії покращення поінформованості  громадськості з питань європейської інтеграції України. Її реалізація сприятиме підвищенню обізнаності громадян України з політикою керівництва держави на євроінтеграційному напрямку та створенню стабільної проєвропейської більшості в українському суспільстві.

Вітаємо начальника Головного управляння Національної поліції в Чернівецькій області  полковника поліції Сергія Вікторовича Пілігріма з Днем народження!

Невід’ємною складовою діяльності Уряду у сфері європейської інтеграції є координація заходів щодо організації та проведення в Україні Дня Європи. Щорічне відзначення цього свята започатковано у 2003 році (третя субота травня).

Традиційно урочисті заходи з відзначення цього свята відбуваються у Києві на центральній вулиці – Хрещатику, однак протягом останніх років запроваджено широкомасштабне святкування Дня Європи у регіонах України за участю Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС.

Підвищенню рівня обізнаності громадян про можливості, що існують в рамках співпраці з ЄС, сприяє мережа центрів європейської інформації – інформаційно-просвітницькі ресурсні центри, які надають вільний доступ до інформації про Європейський Союз, аспекти співпраці України з ЄС з метою сприяння європейській інтеграції України..

Крім того, для сприяння обізнаності громадян про європейські цінності, стандарти, досвід, проведення реформ та критерії членства ЄС розширюється мережа євроклубів.

 

Діяльність Представництва Європейського Союзу в Україні,посольств країн-членів ЄС та неурядових громадських організацій

Вагомий внесок в інформування громадськості з питань європейської інтеграції здійснюють Представництво Європейського Союзу в Україні, посольства країн-членів ЄС та неурядові громадські організації.

Одним із головних завдань Представництва Європейського Союзу в Україні є підвищення рівня поінформованості громадськості про Європейський Союз та його політику. З метою підвищення рівня поінформованості про Європейський Союз та його політику, а також для їх кращого розуміння, Відділ преси та інформації займається різноманітною інформаційною та комунікативною діяльністю. Рамки цієї діяльності охоплюють: веб-сайт Представництва, спеціалізовані інформаційні бюлетені, публікації та брошури, аудіовізуальні матеріали та численні заходи, що влаштовуються для задоволення потреби людей дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між Україною і ЄС.

За підтримки Представництва ЄС в Україні створюються Інформаційні центри Європейського Союзу, головною метою яких є поширення інформації про Євросоюз та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведені дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань.

Представництво Європейського Союзу в Україні також підтримує діяльність українських євроклубів.

У рамках „Європейської програми” Міжнародний фонд „Відродження” надає підтримку розвитку мережі центрів європейської інформації, що надають доступ усім заінтересованим особам до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо функціонування інституцій ЄС та інших європейських організацій, економіки, політики, освітніх та культурних процесів в країнах Європи, можливостей навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС, політики європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України та багатьох інших питань.

Нормативно-правова база

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval