27 листопада відбудеться чергове засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України

До порядку денного включено такі основні питання:

  1. Основний звіт приймальної комісії про підсумки вступної кампанії 2019 року та організацію роботи курсів підготовки абітурієнтів до вступу до закладів вищої освіти у 2018/19 навчальному році; завдання з організації та забезпечення прийому абітурієнтів до інституту в 2020 році.
  2. Про Стратегію інноваційного розвитку Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» за напрямами освітньо-виховної та соціально-виховної, профорієнтаційної, кадрової роботи, організації несення служби та матеріально-технічного забезпечення.
  3. Про стан виконання стратегічних напрямів розвитку матеріально-технічного забезпечення освітньо-виховного процесу Донецького юридичного інституту та заходи щодо покращення роботи у цьому напрямі.
  4. Про роботу Наукової ради інституту у 2019 році та перспективи її діяльності у 2020 році.
  5. Про стан організації та результати проходження первинної професійної підготовки та підвищення кваліфікації у 2019 році на базі Донецького юридичного інституту.
  6. Про схвалення Правил прийому на 2020 рік. Затвердження складу приймальної комісії Донецького юридичного інституту МВС України на 2020 рік.
  7. Про схвалення планів науково-дослідної та редакційно-видавничої роботи інституту на 2020 рік.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

 

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking