27 березня 2019 року відбудеться чергове засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України

До порядку денного включено такі основні питання:

  1. Про стан діяльності та перспективи розвитку факультету № 2 відповідно до вимог МОН, МВС України щодо забезпечення якісного навчально-виховного процесу, дотримання службової та транспортної дисципліни, антикорупційного законодавства відповідно до вимог Закону України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України».
  2. Про стан та заходи щодо забезпечення конкурсного набору абітурієнтів (Абітурієнт – 2019) до Донецького юридичного інституту МВС України у 2019 році.
  3. Про роботу педагогічної ради Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та заходи щодо розвитку її діяльності. Стратегія розвитку педагогічної ради.
  4. Про стан діяльності Вчених рад факультетів Донецького юридичного інституту МВС України щодо забезпечення навчально-виховної, наукової, профорієнтаційної роботи, матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу факультетів та заходи щодо покращення їх роботи.
  5. Про підсумки державної атестації студентів денної форми навчання освітнього ступеня «магістр» факультету № 3 Донецького юридичного інституту МВС України.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті Позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

Real time web analytics, Heat map tracking