24 квітня 2019 року відбудеться чергове засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України

До порядку денного включено такі основні питання:

  1. Про стан діяльності та перспективи розвитку факультету № 3 відповідно до вимог МОН, МВС України щодо забезпечення якісного навчально-виховного процесу, дотримання службової, транспортної дисципліни та антикорупційного законодавства.
  2. Про заходи щодо зміцнення службової дисципліни і законності у структурних підрозділах інституту відповідно до вимог МВС України.
  3. Роль та завдання науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності з удосконалення та посилення практичної спрямованості наукових досліджень інституту.
  4. Про взаємодію інституту з Головними управліннями Національної поліції, Управліннями поліції охорони в областях та Управліннями патрульної поліції у містах.
  5. Про стан забезпечення та заходи покращення подальшого розвитку матеріально-технічної бази інституту у м. Кривому Розі та м. Маріуполі відповідно до Концепції Міністерства освіти і науки України про визначення 2019 року – роком оснащення матеріально-технічної складової освітнього процесу.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті Позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

Real time web analytics, Heat map tracking