Напередодні П’ятого глобального тижня безпеки дорожнього руху, проголошеного Всесвітньою організацією охорони здоров’я з 06 по 12 травня 2019 року, виш-переселенець – Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Департаментом патрульної поліції Національної поліції України проводить Всеукраїнський молодіжний поетичний конкурс «Рими на колесах».

Його метою є привернення уваги суспільства до актуальності питань безпеки дорожнього руху, формування у громадян, насамперед дітей, навичок безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, залучення школярів та студентів до суспільної діяльності із запобігання аварійності на автомобільному транспорті, зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України, популяризація поліцейської та юридичної освіти.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, здобувачі вищої освіти, представники молодіжних громадських організацій з усіх регіонів України тощо.

Результати конкурсу будуть оголошені під час Молодіжної науково-практичної конференції «Безпека на дорозі», яку проводитиме Донецький юридичний інститут МВС України 07 травня 2019 року в м. Кривий Ріг.

Детальна інформація про умови участі у Конкурсі та порядок його проведення міститься у Положенні.

Real time web analytics, Heat map tracking